SKR Ubytovna

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ VE SLAVKOVĚ NA MORAVĚÚvodCenyGalerieRezervaceDokumentyKontakt
SKR Ubytovna / Hostel

Rezervace ubytování

Věnujte pozornost pečlivému vyplnění těchto údajů, pomocí nich budou vystaveny daňové doklady. Položky označené jsou povinné údaje, bez vyplnění těchto polí nelze objednávku dokončit. Zadejte prosím Vaše údaje a adresu pro doručení. Pro rezervaci je nutné vyplnit všechny požadované informace. Po dokončení rezervace Vám bude na Vámi uvedený platný e-mail zasláno potvrzení objednávky.

Jméno a příjmení:
Adresa:
E-mail:
Telefon:
Počet osob:
Den příjezdu:
Den odjezdu:
Mám zájem především
o Byt typu (viz Ceny):

   
 

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Co nejdříve se s Vámi spojíme.

Vaše zpráva nebyla odeslána. Zkuste to prosím znovu.Ochrana osobních údajů


Osobní údaje objednatele, resp. příjemce těchto služeb potřebné pro komunikaci s těmito osobami, budou použity výhradně pro účely plnění uzavřené objednávky, včetně rezervace služeb (aktivit) nebo jejích změn. Objednatel, příp. příjemce služeb, projevuje spolu se souhlasem s užitím jeho osobních údajů v rozsahu kontaktních údajů (jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail a adresa) pro potřeby plnění objednávky / objednané služby a dále pro účely vnitřních rozborů a analýz. V případě, kdy je příjemcem služeb osoba odlišná od objednatele, mohou být její osobní údaje použity pouze pro účely splnění smlouvy, k jakémukoliv dalšímu zpracování jejích osobních údajů je nutný její výslovný souhlas.

Objednatel, případně třetí osoba, v jejíž prospěch je služba objednána, má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Zároveň má právo svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoli písemně odvolat. Osobní údaje zákazníků jsou uchovávány v souladu s obecně závaznými právními předpisy České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů (zákon číslo 101/2000 Sb. v platném znění). Veškeré údaje získané od zákazníků jsou užívány výhradně pro vnitřní potřebu poskytovatele služeb a nejsou poskytovány třetím osobám. Výjimku představují externí dodavatelé služeb, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, nutném pro splnění objednaných služeb. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Data jsou uchovávána a nejsou sdílena s aplikacemi třetích osob.
PondělíPátek
8001600 h


Telefon: (+420) 724 778 220
E-mail: ubytovna@skrstav.cz

.

Novinky

All rights reserved to SKR stav, s.r.o. 2010
Designed by Grafická Chirurgie / Surgery Minor